21.12. 2012

21. dubna 2011 v 10:45 | Syndey |  Others


Mayové předpověděli konec světa na 21.12.2012, 11:11. Jejich kalendář končí právě tímto datumem! NASA na 90% vyloučila sražení s jinou planetou nebo nějakým kosmickým tělesem. Jediná možnost je, že by si toho nevšimli a tím pádem by se nedalo evakuovat. Spíše se má tímto datumem spustit sétie přírodních katastrof - voda se z náboženského hlediska vylučuje, tudíž zbývá oheň, vítr a země.


Jeden vědec/osvícenec (nebo já nevím .. ani jméno si už nepamatuju) prohlásil, že konec světa nebude do roku 5253, což je v tuhle chvíli docela pozitivní :D Miliardáři začali ve velkém utrácet svoje úspory. Ale jak to bude vlastně vypadat? Konec světa měl být už v roce 1900 nebo třeba 2000 ... spí se mi zdábýt divné, že když to předtím byla čísla co stovkách, proč teď najednou 2012? Těžko říct...

Jsou lidi, co se bojí a hodně.
Jsou lidi, co se bojí, ale odmítají si cokoliv připustit.
Lidé co prostě nevěří.
A lidě (jako jsem třeba já), kterým to jednou za čas "provrtá" hlavu, ale nijak se tím nezabívají.

Včera, když měla spolužačka na toto téma veřejvý výstup, začala jsem o tom víc přemýšlet. Možná by něbylo k zahození si udělat seznam věcí, které chci do té doby stihnout :D A když se 21.12.2012 v 11:11 nic nestane, jedině dobře a aspoň budu mít lepší pocit, že jsem něco zvládla. Třeba si mezitím stihnu splnit sen :D =) Mějte se =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama