Martin Harich

14. dubna 2011 v 21:52 | Syndey |  2 cs Superstar


Martin Harich se narodil 29. srpna 1995 v Lipnovském Mikuláši na Slovensku. Umí hrát na kytaru a založil si kapelu s názvem Musitany Hope se spolužákem Markem Masaříkem, se kterým se nikdy moc nebavil, ale jednou si řekli, že prostě založí kapelu. Martin psal písničky, všechny nebyly povedené, ale bylo z čeho vybírat. Se svým kamarádem se přihlásil nejprve do slovenské talentové soutěže, poté už sám do 2. ČS Superstar. Zatím se mu nesmírně daří a má obtovský zástup faninek.

V 1. semifinálovém kole zpíval mou nejoblíbenější písničku od Green Day - 21 guns.

Ve 2. semifinále, kde se měly zpívat romantické písně si Martin vybral píseň Som na tebe závislý od slovenské skupiny Desmod. Na internetu jsem jsem našla verze písničky, které zpíval ještě před přihlášením do SS.

Ve 3. semifinále zpíval asi nejznámější písničku od Robbieho Williamse, She´s the one. V pondělním rozhodnutí ho porota označila za toho, kdo by měl ze slovenských kluků soutěž opustit. Na svou oficiální stránku psal, že má hrozné obavy, aby neodešel ze soutěže těsně před finálem. Nakonec to všechno "dobře" dopadlo a odešel Jerguš ( :( )
- tady to máte celý ;)

A v prvním finálovém kole si měli doutěžící vybrat píseň od jejich oblíbence, což je tedy u Martina Robbie =)


A Můj vzkaz? Marťo, hodně štěstí v soutěži =o) a ikdyž se může stát, že zrovna nevyhraješ, Ty se ve světě hudby rozhodně neztratíš ;) a kdyby ti někdy chběl doprovod na klavír/klávesy, klidně se ozvi ;D
... tak se s váma loučím ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama