Noah Scott Ellenwood

11. dubna 2011 v 19:04 | Syndey |  2 cs Superstar


Noah Scott Ellenwood se narodil 19. srpna 1995 ve Wiscounsinu v USA. Tam žil se svou rodinou (otec Mel, matka Amy, sestry Hannah a Hayley) 2 roky, poté se přestěhovali do ČR. Nyní žijí v Českém Těšíně. Noah hraje na kytaru a prihlásil se do 2. ČS Superstar. V posledním semifinálovém kole ovšem pohořel.

V 1. semifinále zpíval od Beatles píseň s názvem Come together.
Skladba měla v jeho podání veliký úspěch. Ve 2. semifinále zpíval píseň Just the way you are od mého oblíbence Bruna Marse.
( omlouvám se, ale verzi s home videem jsem nenašla :( )
Osudovou písní se mu stala Haven't met you yet od Michael Bublé.
- tady máte celou verzi ;) hrozně mě rozesmál ve videu :D :D
Jeho odchod mě docela dost sebral, protože jsem mu hodně fandila, má úžasnou barvu hlasu a je i sympatický. Chvíli po jeho vypadnutí se objevily na jeho oficiálních stránkách na FB zajímavé příspěvky. Mnoho holek sem psalo, že jim nešly odeslat hlasy pro "STAR 15" ale třeba pro ostatní ano.Další nemálo početná skupina děvčat tvrdila, že hlas byl odslán, peníze odečteny,ale potvrzující SMS nepřišla (na jedné stránce jsem četla, že prý se potvrzení posílá pouze do sítě O2 - což se mi zdá jako hrozná kravina). Stovky, ne-li tisíce, fanoušků označili toto hlasování jako podvod. A jaký je můj názor? Já jsem symbolicky poslala 3 hlasy: pro Jerguše, Martina Haricha a přávě Noaha. Potvrzující SMSky mi přišly všechny. Nevím, jestli je to pouze zoufalý pokus vrátit "Noáška" do soutěže. Osobně bych ho tam viděla velice ráda, ale nějaké psaní příspěvků na jeho zeď na FEJSU nebo zakládání událostí: Chceme Noaha zpět! ho do soutěže (bohužel) nevrátí. Jediné co můžeme udělat, je mu popřát hodně úspěchů ve světě hudby, protože on na to má. A jestli někdy vydá CD, budu první, kdo ho koupí =)) Mějte se krásně a pište vaše názory ;)
- Už nemám odvahu se na to podívat znova :'( ... musela bych zase brečet... :(

..... PS: Věděli jste, že Noah nikdy neměl holku? A ke všech dívkám i ženám ve svém okolí se chová neskutečně galantně? Je to o výchově, co si budeme povídat =) Možná to taky dělá ta víra... Nevím, ale tvrdí to o něm i jeho sestry =)) Pááčko ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama