Červenec 2011

Shopping <3

22. července 2011 v 21:50 | Syndey |  Fashion and Style
Taak jsem byla nakupovat po dlouhé době... Nedám vám semka všechno, protože všechno nemám nafocené. Nejvíc času jsem trávila rozhodováním se mezi těmito dvěma tričky :D Bylo to hrozný :/ Velká Británie má lepší střih a výraznější barvy, ale Amerika.. copak se dá odmítnout Amerika? :D
.. A jak to nakonec dopadlo? :D Amerika ♥ ... tak jsem si po dlouhé době v NYeru něco koupila, ještě vlastně i podprdu, ael to není důležité :D V Tally Weijlu jsem si koupila obyčejné tílko, abych si ho mohla nějak dozdobit, zatím mám jenom mašličku vpravo dole z flitrů a růžičku u výstřihu, ještě jsem si tam vzala modrý šortky. Dál mám z Deichmana žabky s leopardím vzorem ♥ Pak ještě v Comtesse jsem si koupila pásek s mašlí celou posetou kamínkama :) a možná ještě něco.. už ani sama nevím :D


Jo tohle mám z Gateu =))

Tohle jsem potkala včera v parku :) ... což mi připomíná.. co říkáte na videoklip a písničku Nezvestná od Musitany Hope?
§

Teď jedu na soustřeďko s mažoretkama a hned potom na dovolenou, tak asi 2 týdny nic nenapíšu... mějte se krásně a užívejte prázdniny ;)

Epilátor aneb ďáblův strojek

16. července 2011 v 20:41 | Syndey |  Beauty


Dneska jsem po delší době vyměnila žiletku za epilátor.... Vždycky mě to bolelo, ale dneska to byl extrém. Dělala jsem to tak před 4-ma hodinama a pořád mám na nohách fleky :/ ... Měla jsem pocit, že píchnout si vydličku do oka by bylo daleko míň bolestivý :D ... Doufám, že to aspoň vydrží. Mějte se hezky ;)

Jonathan Bennett

13. července 2011 v 22:06 | Syndey |  Others
Teď jsem byla s holkama od pondělí na chatě v Horní pěně, ale o tom psát nechci ;D Zrovna jsem se dodívala na Sexy party 3 a objevila někoho veelice zajímavého v hlavní roli ;D Ano, podle nadpisu určitě víte o koho jde, takže hezky na fotky =)

mmm ty oči ;))

Mix ;))

4. července 2011 v 1:06 | Syndey |  Photos
Tak když jsem u DOmči viděla, že dala do článku jenom fotky, tak jsem si řekla, že bych sem mohla klidně taky dát jenom fotky :D :D

S Dominičkou na autíčkách =)

DIY

2. července 2011 v 21:25 | Syndey
Poslední dobou se čím dál víc dívám na věci DIY. Už dřív jsem pár věcí dělala, ale nikdy jsem se nepustila do oblečení. Spíš jenom tak doplňky apod. Včera jsem si byla nakoupit pár věcí s Dominičkou (www.best-braphiic.blog.com) a když jsem se potřebovala mrknout na nějakou lahvičku na DIY lesk na rty, šly jsme k vietnamcům a tam měli voňavku :D CHANELE :'D ještě blbě napsaný.. no to je jedno, šly jsme do cukrárny atd.

Ten lesk mám už hotovej, je to jednoduchý: Do nějakýho malinkatýho kastrůlku dáme vařit vodu, do něj dáme něco ještě menšího, v čem bude tak kávová lžička kosmetické vazelíny, až se to zortaví, přisypeme stíny a přidáme nějaké aroma (to budu muset ještě dotunit, včera jsem tam nic nedala a nijak to nevoní =( ) a pak se to nalije do něčeho od lesku (já jsem to dala do lahvičky od třpytek na nehty, protože ta vazelína je docela tuhá). Sice to moc nebarví, ale neva. Návod jsem na šla na nějaký stránce, už se mi nechce hledat, jen, že to není můj "recept" =))

Teď jsem si udělala takovou jakoby pracovničku v jednom z našich volných pokojů a pustím se do šití =) začnu s návlekama a možná dneska stihnu i kabelku =) V pondělí jedu do Znojma, takže si musím nakoupit nějaký obyčejný trička, abych mohla tvořit =)) tak se mějte hezky ;)*