Change your lifestyle!

26. srpna 2011 v 22:21 | Syndey |  Beauty
Přišla jsem na 2 důležitý věci:
1. Nejde začít jíst zdravě ze dne na den
2. Jídlo je závislost, které neumím odolat


1. Nejde začít jíst zdravě ze dne na den - Důležité je si uvědomit, že to děláš pro sebe. Nejde přestat jíst sladký a všechny ty nezdravý věci ze dne na den, je třeba to dělat postupně, jen omezovat. Najít si zdravé věci, co ti chutnají (u mě to jsou třeba pomeranče <3 nebo výrobky od Racio nebo třeba müsli). Je hodně důležité taky začít pravidelně sportovat. Ale pro mě je to nejdůležitější jedna z mých nejlepších kamarádek, Domča. Musím říct, že jí to jde o dost líp, jak mě a když nejsem s ní, můje vůle je prostě fuč. Ať už jsem s někým jiným nebo sama ... neodolám.

2. Jídlo je závislost, které neumím odolat - Prostě to nejde, mohla bych jíst do prasknutí. Sebevědomím nesrším, ale vím, že tlustá rozhodně nejsem. Naopak ... léta jsem se snažila přibrat, konečně se mi to povedlo (applause :D), ael prostě si to chci udržet, vím jak to bylo s mámou. Hubená, hubená a najednou bum ... a byla jak prase :D ... pak to sice shodila, ale teď? ... No to je fuk. Chci říct, že nehodlám hubnout, jenom chci být zdravější a né tak líná.

Takže pokud se chystáte být zdravější, najděte si někoho, kdo to bude dělat s váma (pokud nemáte pevnou vůli), nejlíp někoho, s kým můžete být skoro pořád. Je to důležité nejen pro tělo, ale hlavně pro duševní zdraví. Jinak všem, ať už zdravě žijí nebo o tom přemýšlejí, držím palce :))

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dominica Dominica | Web | 29. srpna 2011 v 11:22 | Reagovat

Skvělej článek! :) Se začátkem školy začneme odznova a pořádně!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama